Popis produktu

Podrobný popis výrobku BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA TBL FLM 20

Léčivý přípravek Bronchipret Tymián a Prvosenka je určený k léčbě akutního i chronického zánětu průdušek provázeného zvýšenou tvorbou hlenu a kašlem. Typickými příznaky těchto onemocnění jsou vlhký (produktivní) kašel, potíže při vykašlávání hlenu a bolest na hrudi při kašli. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let. Délka léčby závisí na průběhu onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3 × denně 1 tabletu. Tablety se užívají nerozkousané, před jídlem a zapíjí se dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pacienti s žaludečními vředy, zánětem žaludku by se o vhodnosti užívání přípravku měli poradit s lékařem. Diabetici musí vzít v úvahu, že 1 tableta obsahuje průměrně 0,18 průměrně 0,03 výměnných (chlebových) jednotek glukózy.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje 160 mg Thymi extractum siccum (6,0 – 10,0 :1), (sušený tymiánový extrakt), 60 mg Primulae extractum siccum (6,0 – 7,0 :1) (sušený extrakt z prvosenky jarní). Dále pomocné látky: monohydrát laktózy, usušenou tekutou glukózu, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mikrokrystalickou celulózu, dimetikon, magnesium-stearát, hypromelózu, aroma máty peprné, povidon, krospovidon, polyakrylátovou dispersi 30%, propylenglykol, mastek, sodnou sůl sacharinu, barviva: riboflavin (E101), chlorofyl (E141), oxid titaničitý (E171)

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA TBL FLM 20
Kód SÚKL 58921
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!