Popis produktu

Podrobný popis výrobku Favea Boswellia s chondroitinem a kolagenem tbl.30

Doplněk stravy Favea Boswellia s chondroitinem a kolagenem obsahuje extrakt Boswellia serrata, chondroitin sulfát, kolagen a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu a pro správnou funkci chrupavek a kostí. Výtažek z kůry Boswellia serrata obsahuje velké množství tzv. boswellových kyselin, které se vyznačují zklidňujícím účinkem na kloubní aparát. Boswellové kyseliny mohou příznivě působit na normální stav kloubů a kostí naprosto přírodním přístupem bez použití chemie. Kolagen je základní a nepostradatelnou stavební složkou pohybového aparátu - kloubních chrupavek, kostí, vazů a šlach. Chondroitinsulfát je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky, jeho charakteristickou vlastností je významná schopnost vázat vodu, čímž zabezpečuje chrupavce pružnost.

Pro koho je určena: pro dospělé

Jak ji užívat?

Užívejte 1 × denně 1 tabletu, nejlépe ráno po jídle. Tabletu spolkněte celou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Přípravek obsahuje sladidlo isomalt. Neobsahuje cukr. 

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje extrakt z Boswellia serrata (standardizovaný na 60–85 % boswellových kyselin) 150 mg, chondroitin sulfát 55 mg, hydrolyzovaný kolagen 1,5 mg, vitamin C 40 mg (50 % DRHP*) a dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulosu, kukuřičný škrob, isomalt (sladidlo, plnidlo), stearan hořečnatý a mastek, hydroxypropylmethylcelulosu, oxid titaničitý (barvivo), polydextrosu, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem.

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 8,60 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!