Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku BIODERMA Sensibio H2O 250ml

Bioderma Sensibio H2O micelární voda dokonale čistí velmi citlivou kůži a odstraňuje případné pálivé pocity, je vhodná pro každodenní použití. Zmírňuje podráždění, jemně čistí tvář a oblast očí, které nedráždí. Obsahuje v sobě tzv. micely, které účinně odstraňují nečistoty a udržují pleť v rovnováze.

Jak ji používat?

Navlhčeným vatovým tamponem důkladně vyčistěte tvář a oči. Opakujte dokud nezůstane tampon úplně čistý. Micelární vodu Bioderma Sensibio H2O můžete používat denně, ráno i večer. Po vyčištění vodou Bioderma Sensibio H2O nemusíte pokožku dále oplachovat, ale je důležité ji jemně osušit tamponem nebo papírovým kapesníkem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že je vhodná pro citlivou pokožku, kuperózu, rosaceu, seborhoickou dermatitidu, podrážděnou kůži, kůži po superficiálním peelingu nebo laserovém zákroku. Dále také pro normální pokožku nebo při získané suchosti pokožky (vysušená mýdlem, kosmetikou, klimatickými faktory, stárnutím, atd.).

Co obsahuje? 

Water (Aqua), Peg-6 Caprylic/capric glycerides, Propylen glycol, Cucumis sativus (Cucumber) fruit extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosacharides, Disodium Edta, Cetrimonium bromid.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!