Popis produktu

Podrobný popis výrobku BIODERMA Sensibio H2O Micelární ubrousky 25ks

Sensibio H2O Micelární ubrousky jemně odstraňují make-up z tváře a očí, zklidňují podrážděnou pokožku a zajišťují pocit okamžité svěžesti. Díky obsaženým zklidňujícím účinným látkám ubrousky pomáhají předcházet pocitům spojeným s podrážděním pleti při čištění. Patentovaný přírodní komplex D.A.F. zvyšuje toleranci pokožky. Hypoalergenní textura bez obsahu mýdla, alkoholu a parabenů zajišťuje velmi dobrou kožní a oční toleranci. Ubrousky jsou měkké na dotek. Fyziologické pH. Jemně parfemováno. Vhodné na obličej a oční okolí. Dobře snášeno i citlivou pokožkou.

Jak je používat?

Očistěte make-up z tváře a očí pomocí vlhčeného ubrousku. Již neoplachujte. Používejte ráno a/nebo večer nebo dle potřeby. Po použití balení opět pečlivě uzavřete, zabráníte tak vysychání ubrousků.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Sensibio H2O Micelární ubrousky jsou biologicky rozložitelné: šetrné k životnímu prostředí.

Co obsahuje?

Aqua/Water/Eau, Polysorbate 20, Pentylene Glycol, Disodium Edta, Allantoin, Xylitol, Cetrimonium Bromide, Fructooligosaccharides, Mannitol, Rhamnose, Fragrance

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!