Popis produktu

Podrobný popis výrobku BIODERMA Cicabio lotion 40ml

Bioderma Cicabio Lotion je určené k ošetření mokvající pokožky a poškození kůže, která mohou vést k maceraci (kožní záhyby, puchýře). Pomáhá opravit poškozenou pokožku působením na každou fázi procesu hojení, obnovuje epidermis. Přírodní křemičitany vysušují mokvající pokožku, obsažený zinek zabraňuje šíření bakterií. Inovativní aktivní složka Antalgicine® rychle zmírňuje pocity nepohodlí a snižuje nutkání ke škrábání. Lotion má béžovou barvu, která je pro tento přípravek typická. Bioderma Cicabio Lotion má hypoalergenní texturu, která zajišťuje vynikající snášenlivost. Neparfemováno. Bez barviv. Vhodné k ošetření pokožky těla. Pro dospělé, teenagery, děti i miminka.

Jak ho používat?

Před prvním použitím odlomte ochranný kryt a zatočte víčkem, dokud neklikne. Dále již můžete otvírat a zavírat podle potřeby. Před každým použitím dobře protřepejte. Přípravek nanášejte sterilní gázou nebo použijte aplikační hrot k aplikaci přímo na očištěné poraněné místo. Používejte 2× denně až do doby, kdy bude pokožka zcela uzdravena. Pokud podráždění přetrvává, obraťte se na lékaře.

ošetření pupečního pahýlu:
S každým přebalováním použijte sterilní obklad namočený v Cicabio Lotion a čistýma, umytýma rukama pečlivě očistěte oblast kolem pupečního pahýlu. Ujistěte se, zda jste nezpůsobili jeho krvácení a nechte zaschnout na vzduchu. Používejte, dokud  se pupek úplně nezregeneruje. Pahýl uschne a odpadne do 7 až 15 dní po narození. Váš pediatr vám během prvního měsíce potvrdí, že je vše v pořádku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud se během ošetřování pupečního pahýlu objeví vytékání nebo krvácení, ihned informujte svého lékaře nebo pediatra. Použití v okolí konečníku by jste měli nejprve zkonzultovat se svým lékařem.

Co obsahuje?

Aqua, Fructooligosaccharides, Zinc Oxide, Silica, Butylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate [Nano], Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Laminaria Ochroleuca Extract, Zinc Sulfate, Vitis Vinifera (Grape) Vine Extract, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Sodium Hyaluronate, Caprylic Triglyceride, Copper Sulfate, Laureth-3, Hydroxyethylcellulose, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Citric Acid, Potassium Sorbate

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!