Sensibio Citlivá pokožka

Řada Sensibio nabízí produkty určené pro citlivou pokožku normálního až smíšeného typu, pro citlivou pokožku suchou až velmi suchou, pro pokožku se sklonem k zčervenání, i pro citlivou pokožku s výskytem začervenalých skvrn a šupin. Citlivou a reaktivní pokožku poznáte tak, že se objevují pocity pálení, pnutí, stahování, někdy také plošné či částečné zčervenání a snadno se dehydratuje. Projevy citlivosti pokožky vyvolávají podněty jako je UV záření, teplo, chlad, vítr, kosmetika, mýdlo, voda, znečištění, ale i stres. Vyberte si i vy vhodnou texturu a produkty z řady Sensibio!

Více >>

 


Hydrabio Dehydratovaná pokožka

Řada Hydrabio nabízí produkty určené pro  dehydratovanou a citlivou pokožku normálního nebo smíšeného typu, či pokožku suchou nebo velmi suchou. Navrací pokožce ztracenou schopnost hydratace, lesk a pružnost a pomáhá budovat její vlastní obranné mechanismy. Řada produktů Hydrabio obsahuje patent Aquagenium®, který stimuluje buněčné kapacity svrchní vrstvy kůže a znovu aktivuje její přirozený hydratační proces, který je narušen např. znečištěným ovzduším, stresem, chladným počasím apod. Kůže se dehydratuje, stává se citlivější a ztrácí svou zářivost. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady Hydrabio!

Více >>

 


Atoderm Velmi suchá až atopická pokožka

Řada Atoderm nabízí produkty určené pro velmi suchou až citlivou atopickou pokožku, její hygienu a ošetření. Díky svému dermatologicky patentovanému složení Atoderm biologicky obnovuje hydrolipidický film pokožky a lipidů a navrací jí jemnost a optimální schopnost hydratace. Suchost pokožky se projevuje pocitem občasného nebo neustálého napnutí pleti, snížené pružnosti, pokožka se může jevit jako drsná a matná, což může být doprovázeno dokonce pocity svědění. Suchost pleti je výsledkem zvýšení propustnosti pokožky pro vodu, způsobené nedostatkem lipidů. Pokles množství lipidů v ní je buď důsledkem přirozeného stárnutí kůže, užívání léků, nebo působení vnějších vlivů. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady Atoderm!

Více >>

 


Sébium Mastná pokožka se sklonem k nedokonalostem 

Řada Sébium nabízí produkty určené pro smíšenou nebo mastnou pokožku, která ztrácí jemnost a charakterizuje ji lesk, komedony nebo nerovnosti.  Řada Sébium obsahuje přípravky jak k ošetření a hygieně, tak ke každodenní péči o pokožku. Díky patentovanému Fluidactiv® komplexu tato kosmetika působí přímo na kvalitu mazu. Cílem správného ošetření aknoźní pleti je eliminace lesku a mastnoty. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady Sébium!

Více >>

 

 


Nodé Vlasy a vlasová pokožka 

Řada Nodé nabízí produkty určené ochraně citlivé vlasové pokožky a vlasů. Podle potřeb vašich vlasů a vlasové pokožky vám Nodé nabízí kombinaci účinné látky a vhodné textury zaručující maximální snášenlivost. Nodé šampóny je možné použít i při problémech s lupy. Nejen pleť ale i vlasy mohou trpět vlivy vnějšího prostředí, jako je UV záření, chlad, teplo nebo znečištěné ovzduší. Vlasy ztrácí sílu, lesk a přirozenou hydrataci, pokožka hlavy se stává citlivou a podrážděnou. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady Nodé!

Více >>

 


ABCDerm Dětská pokožka

Řada ABCDerm nabízí produkty určené pro velmi citlivou a jemnou pokožku dětí, její hygienu a ošetření. ABCDerm kosmetika  respektuje extra jemnou pokožku kojenců a malých dětí  a je vyvinuta ve spolupráci s dermatology a pediatry s cílem dosáhnout maximální šetrnosti, bezpečnosti a snášenlivosti společně s účinností. Pro Vaše miminko tak pravidelné užívání přípravků z řady ABCDerm znamená výrazné posílení kožní ochranné bariéry a odolnosti, šetrnou hygienu i hydrataci. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady ABCDerm!

Více >>

 


White Objective Pigmentové skvrny

Řada White Objective nabízí produkty určené pro citlivou pokožku bojující s pigmentovými skvrnami. Přípravky White Objective působí na všechny fáze syntézy melaninu a obsahují ucelenou řadu jak pro hygienu, tak pro péči o citlivou pokožku. Velmi účinně snižují pigmentaci kůže a v problematických místech pokožku zesvětlí. Pokud se na pokožce objevují neustupující hnědé skvrny, jejichž vznik bývá spjatý se stárnutím pokožky či nadměrným vystavováním se slunci, jedná se s velkou pravděpodobností o tzv. pigmentové skvrny. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady White Objective!

Více >>

 


Photoderm Sluneční ochrana 

Řada Phoroderm nabízí produkty určené pro účinnou a bezpečnou ochranu před sluncem pro všechny typy citlivé pokožky, pro pokožku, která nesnese žádný pobyt na slunci, pro velmi bledou a bledou pokožku, už opálenou pokožku, pro pokožku vyžadující zvláštní ochranu, například pro pokožku s nadměrnou pigmentací, dětskou pokožku, mastnou či zralou pokožku. Photoderm nabízí nejlepší UVA/UVB rovnováhu s inovativními texturami jak pro ochranu před slunečním zářením tak v péči o pokožku po opalování dětí i dospělých. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady Photoderm!

Více >>

 


Matriciane Péče proti stárnutí pokožky

Řada Matriciane nabízí produkty určené pro pokožku s projevy stárnutí, které  efektivně zpomaluje. S věkem dochází k postupnému ztenčení epidermis, snižování obsahu vody, lipidů, a zejména snižování obsahu kyseliny hyaluronové. Klesá hydratace kůže, pokožka se stává suchou, drsnou. V hlubších vrstvách kůže dochází ke změnám struktury pojivové tkáně, snižuje se počet buněk produkujících kolagen a elastin. Na povrchu pokožky se objevují první vrásky, které se postupně stávají hlubší a trvalé. První známky stárnutí pokožky se začínají objevovat již u žen kolem 25 let. Pro ty je vyvinut přípravek Bioderma Matriciane Multi-Défense. Pro ženy kolem 35 let věku je určený protivráskový a vyhlazující krém Bioderma Matriciane Rides. Pro ženy zralého věku je vhodný přípravek vyhlazující vrásky a vypínající povadlé kontury tváře Bioderma Matriciane Fermeté. Vyberte si i vy vhodné produkty z řady Matriciane!

Více >>

 


Matricium Regenerace pokožky

Řada Matricium nabízí  jedinečný produkt určený k  hloubkové regeneraci stárnoucí pokožky. Obsahuje 63 biomimetických, tzn. tělu vlastních aktivních látek,  ovlivňujících život buněk a syntézu nových tkání. Matricium zvyšuje obnovu buněk ve svrchní vrstvě kůže, snižuje působení oxidativního stresu, aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken a působí až v hlubších vrstvách střední části kůže - škáře (dermis ). Vyzkoušejte i vy produkt z řady Matricium​!

Více >>

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!