Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaquanol U stimulátor vlas.růstu 250ml

Vlasový stimulátor Bioaquanol U obsahuje výtažky z kopřivy, měsíčku, kostivalu, aloe vera a mateří kašičku. Vlasový stimulátor Bioaquanol U mírně dráždí pokožku. Toto mírné dráždění je žádoucí, protože při něm dochází k lepšímu prokrvení vlasové pokožky a tak i k lepší výživě vlasových cibulek. Při pravidelném používání dochází ke snížení vypadávání vlasů, zmírnění lámavosti a omezení jejich třepení, snížení tvorby lupů a k růstu nových vlasů. 

Jak ho používat?

Nanášejte alespoň dvakrát denně na postižené místo smotkem vaty nebo přímo vetřete prsty do pokožky vlasové části hlavy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že zákal nebo usazenina jsou vytvořeny z mateří kašičky, která je součástí aktivních látek. Případné odlišné zabarvení přípravku u jednotlivých výrobních šarží je způsobeno změnou koncentrace chlorofylu v extraktu z kopřivy. Tato odlišnost však nemá žádný vliv na kvalitu výrobku.

Co obsahuje? 

Aqua, Alcohol Denat, Symphytum Officinalis Extract Alcohol, Urtica Dioica Extract, Calendula Officinalis Extract, Aloe Barbadensis Gel, Royal Jelly, Parfum.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!