Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Zinek tbl.60

Doplněk stravy Bioaktivní zinek obsahuje čistý, organicky vázaný zinek ve formě glukonanu zinečnatého, který má vysokou využitelnost v těle. Zinek je minerální látka a stopový prvek, který plní v organizmu řadu důležitých funkcí. Má vliv na normální funkci imunitního systému, acidobazickou rovnováhu v těle, dělení buněk, chrání buňky před oxidativním stresem, má vliv na metabolismus mastných kyselin, kloubů, zraku, metabolismus vitaminu A, plodnost a reprodukci. Tablety neobsahují lepek, laktózu, GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Tablety můžete užívat s jídlem, pro co nejlepší využití je však vhodné užívat je mezi jídly, nejlépe večer před spaním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 12 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že potřeba zinku je největší během puberty, u těhotných a kojících žen, vegetariánů, starších lidí, u lidí s nadměrnou konzumací alkoholu, ve stresu, během užívání diuretik a u lidí, kteří se nadměrně potí. Přirozeným zdrojem zinku je např. maso, ústřice, ořechy, dýňová semínka, celá zrna, koření či špenát.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje zinek 15 mg (150 % DDD*) a dále pomocné látky: monohydrát glukózy, mikrokrystalickou celulózu, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

* DDD - doporučená denní dávka pro dospělého člověka

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 3,37 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!