Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Vláknina tbl.120

Bioaktivní Vláknina je doplněk stravy, který neobsahuje žádné přidané látky. Každá tableta obsahuje 460 mg vyvážené směsi přírodní, rozpustné i nerozpustné rostlinné vlákniny pocházející z kůry citrusů a z cukrové řepy, která zlepšuje funkci střev. Bioaktivní Vláknina působí v trávicím traktu a pomáhá zlepšovat zažívání a potíže se zácpou. Přípravek se užívá k vyrovnávání nedostatku vlákniny v moderních stravovacích návycích. Tablety neobsahují lepek, laktózu, GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Jak ji užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 4 - 12 tablet za den. Tablety spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. Individuální potřebu zvýšeného množství vlákniny lze zjistit postupným zvyšováním denní dávky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje dietetickou vlákninu (rozpustná a nerozpustná vláknina z cukrové řepy a kůry citrusů) 460 mg a dále pomocné látky: polyvinylpyrolidon (E 1201), mikrokrystalickou celulózu (E 460), hořečnaté soli mastných kyselin (E 470 b), oxid křemičitý (E 551), hydroxypropylmethyl celulózu (E 464)

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 196,67 Kč / 100 kusů
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!