Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Vitamin C+Kalcium pH neutrální tbl.30

Doplněk stravy Bioaktivní Vitamin C obsahuje v jedné tabletě 750 mg vitaminu C ve formě pH neutrálního askorbátu vápenatého, díky čemuž je šetrný k žaludku. Vitamin C je důležitý pro normální funkci imunitního a nervového systému, pro podporu imunitního systému během a po fyzickém cvičení, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje energetický metsbolismus a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zvýšenou potřebu vitaminu C mají lidé trpící chronickými nemocemi, lidé pod neustálým psychickým tlakem a pohybující se ve stresovém prostředí, sportovci a kuřáci. Zvýšený příjem vitaminu C je vhodný rovněž v obdobích zvýšeného výskytu infekčních onemocnění a v zimě, kdy klesá jeho přirozený příjem ve stravě. Tablety neobsahují lepek, laktózu GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1-2 tablety za den, děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tablety užívejte s jídlem či po jídle s dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 12 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přírozeným zdrojem vitaminu C je zejména ovoce a zelenina, např. šípek, acerola, citrusové plody, kapie či zelí.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vitamin C 750 mg a dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu (E 460), hydroxypropylmethyl celulózu (E 464), oxid křemičitý (E 551), stearan hořečnatý (E 470b), talek (E 553b), oxid titaničitý (E 171).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 5,93 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!