Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Q10 Super cps.60x30mg

Doplněk stravy Bioaktivní Q10 Super obsahuje čistý koenzym Q10 (ubiquinon) rozpuštěný v rostlinném oleji, díky čemuž je zajištěna jeho vysoká biologická dostupnost. Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle a má klíčovou úlohu pro využití energie ve všech buňkách lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se koenzym Q účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná, a je rovněž důležitý pro podporu zdraví kardiovaskulárního systému. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá napomáha ke správné látkové výměně železa a tím k udržení zdravých červených krvinek, je důležitý pro správnému fungování nervového systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.

Pro koho je určen: dospělí, děti od 12 let věku

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let věku užívají 1 – 2 kapsle denně. Kapsli spolkněte celou, během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že  přípravky Pharma Nord neobsahují lepek a laktózu, neobsahují GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje koenzym Q10 (ubiquinon) 30 mg, vitamin B2 1,4 mg (100 % DDD*) a dále pomocné látky: sójový olej, želatinu, směs hydrogenovaných sójových olejů, glycerol (E 422), purifikovanou vodu, antioxidant (D-alfa-tokoferol 1300 IU/g; E 307), oxid křemičitý (E 551), barvivo (oxidy železa E172).

* DDD - doporučená denní dávka pro dospělého člověka

Důležité informace

Druh přípravku Doplněk stravy
Doplňující informace
Měrná cena 10,13 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!