Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Marin Plus cps.60

Doplněk stravy Bioaktivní Marin Plus obsahuje vysoce koncentrovaný výtažek z rybího tuku obsahující 70 % omega-3 mastných kyselin (z toho 35 % EPA a 25 % DHA) upravených do snadno vstřebatelné formy a navíc je obohacen o kyselinu listovou a vitamin B12. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívají k normální činnosti srdce, DHA navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku, při denním příjmu 250 mg EPA a DHA. Vitamin B12 a kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu, jehož zvýšená hladina je jedním z rizikových faktorů vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Vitamin B12 má dále vliv na tvorbu červených krvinek, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a zachování psychických funkcí a snižuje únavu a vyčerpání. Kyselina listová je v organismu nepostradatelná pro dělení buněk, krvetvorbu a přispívá k růstu zárodečných tkání. Bioaktivní Marin Plus je vhodný doplněk stravy pro všechny, kteří z různých důvodů nejedí ryby v množství doporučovaném zdravotnickými organizacemi, neboť poskytuje extra čistý a lehce vstřebatelný výtažek z rybího tuku. Kapsle neobsahují lepek, laktózu, GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1-4 kapsle denně. Děti od 12 let užívají 2 kapsle denně, děti od 3 let užívají 1 kapsli denně. Kapsli spolkněte celou, během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy přípravek mohou užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že omega-3 mastné kyseliny jsou esenciální polynenasycené mastné kyseliny, které se přirozeně nacházejí především v rybách, především v tučných rybách jako jsou sleď, losos či makrela. Dvě nejdůležitější omega-3 mastné kyseliny jsou kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA).

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje rybí tuk ve formě volných mastných kyselin 500 mg, z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 190 mg, DHA (kyselina dokosahexaenová) 110 mg; kyselinu listovou 100 µg, vitamin B12 1 µg a dále pomocné látky: želatinu, glycerol (E 422), oxid křemičitý (E 551),  purifikovanou vodu, amoniakový karamel E 150c (barvivo).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 5,97 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!