Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Magnézium tbl.60

Dopněk stravy Bioaktivní Magnézium obsahuje komplex tří různých solí hořčíku (směs organicky a neorganicky vázaných solí hořčíku) v matrici, která umožňuje jejich rychlé rozpuštění a jednoduché vstřebání. Každá tableta tak poskytuje 200 mg čistého hořčíku. Hořčík je v organismu důležitý pro normální činnost svalů, včetně srdečního svalu, pro přenos vzruchů nervovými buňkami (neurony), přispívá k normální psychické činnosti, má vliv na energetický metabolismus, dělení buněk, na udržení normálního stavu kostí a zubů a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Tablety neobsahují lepek, laktózu, GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1-2 tablety denně. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Děti od 3 let užívají po předchozí konzultaci s lékařem ½ tablety denně. Tablety užívejte mezi jídly a nebo před jídlem, s dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že hořčík se přirozeně vyskytuje v různých potravinách. Mezi jeho zdroje patří například listová zelenina, mandle, ořechy, semínka, ovoce či kapusta.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje komplex uhličitanu hořečnatého, hydroxidu hořečnatého a octanu hořečnatého, který odpovídá 200 mg čistého hořčíku. Dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu (E 460), dihydrofosforečnan vápenatý (E 341), hydroxypropylmethyl celulózu (E 464), hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b), oxid křemičitý (E 551).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 3,03 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!