Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Influ-Zinek tbl.60

Doplněk stravy Bioaktivní Influ-Zinek obsahuje organicky vázaný, biologicky dostupný zinek a přírodní vitamin C ve formě výtažku z třešní aceroly. Vitamin C je důležitý pro normální funkci imunitního a nervového systému, pro podporu imunitního systému během a po fyzickém cvičení, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje energetický metsbolismus a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek má vliv na normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem, má vliv na metabolismus vitaminu A a příznivě působí na plodnost a reprodukci. Pastilky zajišťují rychlý průnik účinných látek do sliznice horních cest dýchacích. Zvýšená intenzita užívání pastilek může být užitečná pro krátké období 7-10 dnů, v závislosti na okolnostech užívání.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 4-6 pastilek denně. Děti od 6 let užívají 3-4 pastilky denně, děti od 3 let užívají 2 pastilky denně. Pastliku vložte do úst a nechte volně rozpustit. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravky Pharma Nord neobsahují lepek a laktózu, neobsahují GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Co obsahuje?

Jedna pastilka obsahuje vitamin C (práškový extrakt z aceroly) 15 mg, zinek 2,5 mg a dále pomocné látky: xylitol (E 967), maltodextrin, glycin (E 640), pomerančové aroma, hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2,92 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!