Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Chrom FORTE 100mcg tbl.60

Doplněk stravy Bioaktivní Chrom Forte obsahuje chrom organicky vázaný na kvasnice v komplexu ChromoPrecise, který zajišťuje 10× lepší biologickou dostupnost než mají jiné zdroje chromu. Chrom je esenciální stopový prvek a minerál, který je důležitý pro normální metabolizmus sacharidů, krevních tuků a bílkovin (makronutrienty). Navíc podporuje biologické procesy, které se podílejí na udržování například normální hladiny cukru. Přípravek neobsahuje lepek, laktózu, GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 - 2 tablety denně během jídla. Tabletu spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti. Těhotné a kojící mohou užívat 1 tabletu denně.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) doporučuje přijímat 40 µg chromu denně, zatímco Světová zdravotnická organizace (WHO) považuje za bezpečné užívat až 250 µg tohoto prvku denně.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje chrom 100 μg (250 % DDD*) a dále pomocné látky: maltodextrin, mikrokrystalickou celulózu (E 460),  talek (E 553b), hydroxypropylmethyl celulózu (E 464), oxid křemičitý (E 551), hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 7,47 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!