Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bioaktivní Biloba tbl.60

Doplněk stravy Bioaktivní Biloba obsahuje extrakt z listů stromu Jinanu dvoulaločného (Ginkgo Biloba). Ginkgo Biloba podporuje periferní krevní oběh a mikrocirkulaci, má příznivý vliv na kognitivní funkce. Prostřednictvím kognitivních (poznávacích) funkcí člověk vnímá svět kolem sebe, jedná, reaguje, zvládá různé úkoly. K těmto funkcím patří kromě paměti také schopnost soustředění, pozornost, řečové funkce (schopnost vyjadřování a porozumění), rychlost myšlení, schopnost pochopení informací. Jejich podpora je proto velmi důležitá, zejména pak s narůstajícím věkem. Bioaktivní Biloba je přírodní bylinný prostředek, který pomáhá zlepšovat pamět a soustředění a je rovněž vhodným doplňkem při sklonech ke studeným rukám a nohám. Tablety neobsahují lepek, laktózu, GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tablety užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 12 let. Těhotné a kojící ženy by přípravek neměly užívat bez porady s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pacienti užívající léky proti srážení krve by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem a měly by se kontrolovat koagulační faktory.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje standardizovaný výtažek z Ginkgo biloba (jinanu dvoulaločného) 100 mg, z toho 24 mg ginkgoflavonoglykozidů a 6 mg terpenolaktonů. Dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu (E 460),  talek (E 553b), hydroxypropylmethylcelulózu (E 464), oxid titaničitý (E 171; barvivo), oxid křemičitý (E 551), hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 9,68 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!