Popis produktu

Podrobný popis výrobku BEPANTHEN 50MG/G CRM 30G

Bepanthen krém obsahuje dexpanthenol, který umožňuje přirozenou regeneraci citlivé pokožky a dodává jí potřebnou vlhkost a pružnost. Bepanthen krém je možné použít při každém podráždění kůže, projevujícím se jejím zarudnutím, zduřením, svěděním nebo pálením, ke kterému může dojít po nadměrném slunění (i po užití umělých světelných zdrojů, např. solárií). Dále k ošetření menších popálenin, otlaků, podrážděné pokožky po nesprávném použití kosmetických přípravků, vlivem drsného počasí nebo jinak podrážděné, ale neporušené kůže. Přípravek je vhodný i k denní péči o suché, rozpraskané nebo drsné ruce. 

Jak ho používat?

Krém nanášejte v tenké vrstvě na vodou očištěná podrážděná místa na kůži. Krém nanášejte podle potřeby jednou až několikrát denně až do úplného zhojení.
Při suché pokožce krém aplikujte podle potřeby i několikrát denně (3 až 5x) na postižená místa. Při kojení nanášejte krém po každém kojení na kousek sterilní gázy a potřete bradavku. Při péči o kojence při každém přebalování naneste na vodou dobře očištěnou pokožku zadečku a přirození.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek lze používat i v těhotenství a během kojení, například k ošetření podrážděných bradavek, dále také k denní péči o pokožku kojence.

Co obsahuje? 

Dexpanthenolum, racemický pantolakton, fenoxyethanol, draselná sůl cetylfosfátu, cetylalkohol, stearylalkohol, tuk z ovčí vlny, isopropylmyristát, propylenglykol, čištěná voda.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název BEPANTHEN 50MG/G CRM 30G
Kód SÚKL 97580
Farmakoterapeutická skupina Léčiva podporující tvorbu jizev
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!