Popis produktu

Podrobný popis výrobku Bellasin balance 40+ 120tob.

Doplněk stravy Bellasin Balance 40+ díky svému komplexnímu složení napomáhá nejen efektivnímu spalování tuků a snížení tělesné hmotnosti, ale také omezuje pocity hladu a návaly chutí. Rovněž napomáhá klidnému a pohodlnému průběhu celé menopauzy, omezuje její průvodní jevy, jako jsou návaly horka, pocení, neklid či podrážděnost a přispívá k zachování dobrého stavu kostí a kloubů, které jsou v tomto období mimořádně ohroženy. Dále přispívá také k zachování fyzické i psychické pohody a podporuje zachování pocitů energie a vitality. Bellasin díky obsahu přírodních antioxidantů napomáhá ochraně buněk před poškozením volnými radikály.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tobolku 2x denně, nejlépe ráno a v poledne, společně s jídlem a dostatečným množstvím tekutiny. Neužívejte večer před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Denní dávka (2 kapsle) obsahuje: LipoTherm komplex (z toho 360 mg extraktu zeleného čaje s 45 % EGCG, 100 mg L-karnitin tartrátu, 60 mg extraktu guarany s obsahem 20 % kofeinu, 50 mg extraktu zázvoru s obsahem 5 % gingerolů), CardioVit (50 mg extraktu olivového listí, 50 mg extraktu Rozchodnice růžové), EstroTrim komplex ( 50 mg extraktu jetele červeného, 50 mg extraktu sóji, 30 mg extraktu lnu setého), Osteoplex (160 mg vápníku, 5,0 µg vitaminu D3 (50 IU). Dále pomocné látky: hydrogenfosforečnan vápenatý, maltodextrin, oxid křemičitý, stearan hořečnatý,  želatina, oxid titaničitý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 802,21 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!