Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Barnys Inovo 5 tbl.90

Doplněk stravy Barny's Inovo 5 obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních anebo v chrupavce běžně vyskytují: glukosamin sulfát, MSM, chondroitin sulfát, kyselina hyaluronová, kolagen typu II. a vitamin C. Glukosamin sulfát je základní stavební molekula tzv. proteoglykanů, látek přirozeně zajišťujících pružnost a zároveň výživu kloubní chrupavky. Chondroitinsulfát je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky, jeho charakteristickou vlastností je významná schopnost vázat vodu, čímž zabezpečuje chrupavce pružnost. Kolagen typu II se vyskytuje v buněčné hmotě kloubních chrupavek, udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, cév, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Užívání Barny's Inovo 5 se doporučuje pro zdravou populaci jako podpora normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí, osobám se zvýšenou potřebou příjmu látek, které se přirozeně vyskytují v kloubní chrupavce a dalších kloubních strukturách (glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, MSM, kyseliny hyaluronové a kolagenu typu II), ale také osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 3× denně 1 tabletu, nejlépe po jídle, s dostatečným množstvím tekutiny. V případě potřeby je možné tablety rozpůlit či rozdrtit. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje lepek a mohou ho proto užívat i osoby s alergií na lepek (vhodný pro celiaky).

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje glukosaminsulfát 500 mg, MSM (methylsulfonylmethan) 200 mg, chondroitinsulfát 200 mg, kolagen typu II 60 mg, vitamin C 20 mg (25 % RHP*), kyselinu hyaluronovou 18 mg a dále pomocné látky: polyvinylpyrolidon, talek, mikrokrystalickou celulózu, hydrogenfosforečnan vápenatý, hydroxypropylmethylcelulózu, oxid titaničitý, stearan hořečnatý, polydextrózu, polyethylenglykol.

*RHP – referenční hodnota příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 5,76 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!