Popis produktu

Podrobný popis výrobku Barnys ACTIValoe LÉKÁRENSKÁaloe 2x500ml

Potravní doplněk Barny's ActivAloe Lékárenská Aloe se získává z Aloe vera patentovanou technologií Qmatrix, čímž je zachován maximální obsah důležitých látek, zejména polysacharidů. Získaná štáva obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek, zejména polysacharidy, enzymy, vitaminy (vitamín C, E, A, B1, B2, B, cholin, beta karoten), minerály a stopové prvky (vápník, draslík, hořčík, železo, zinek, mangan a další), esenciální a neesenciální aminokyseliny, lignin, beta-sitosterol, kyseliny (kyselina jantarová a salicylová).

Jak ho užívat?

Podpora imunitního systému, detoxikace: smíchejte 15 ml Barny's ActivAloe s přibližně 100 ml studené vody. Čerstvě připravený nápoj užívejte v jedné až dvou dávkách denně, nejlépe nalačno.

Zažívací obtíže: smíchejte 25 ml Barny's ActivAloe s přibližně 100 ml studené vody. Čerstvě připravený nápoj užívejte v jedné až dvou dávkách denně, nejlépe nalačno.

Celková denní dávka pro dospělého člověka by neměla překročit 50 ml. Děti ve věku 3–12 let užívají 1/3 maximální denní dávky (maximální denní dávka je 15 ml).

Přípravek nesmí užívat děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek je vhodný také pro diabetiky. Případná usazenina na dně láhve je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Maximální denní dávka (50 ml) obsahuje 250 mg Qmatrix® ActivAloe® (extrakt Aloe vera 200:1). Po otevření přípravek spotřebujte do 1 měsíce.

Co obsahuje?

čištěnou vodu, Omatrix ActivAloe, kyselinu citrónovou (antioxidant), benzoan sodný, sorban draselný

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 414,00 Kč / 1 litr
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!