Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku B-komplex forte plus Generica eff.tbl.20

Doplněk stravy Generica B-komplex Forte Plus obsahuje pečlivě zvolené množství vitamínů skupiny B, které patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě, navíc je obohacen o vitamin C a zinek. Vitaminy skupiny B obecně přispívají ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky a rovněž ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamin B1 (Thiamin) dále přispívá ke správné funkci srdce, vitamin B2 (riboflavin) přispívá k zachování zdravých sliznic, k udržení dobrého zraku a zdravé pokožky, napomáha ke správné látkové výměně železa a tím k udržení zdravých červených krvinek. Vitamin B6 (pyridoxin) napomáhá také k normální látkové výměně bílkovin a glykogenu, ke správné tvorbě červených krvinek a ke správnému fungování imunitního systému. Niacin přispívá k zachování zdravých sliznic a k udržení zdravé pokožky. Kyselina pantothenová pak napomáhá i ke správné syntéze a látkové výměně vitaminu D. Vitamin B9 (kyselina listová) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin a k normální krvetvorbě a metabolismu homocysteinu.Vitamin B12 má vliv na tvorbu červených krvinek a přispívá k zachování normálního metabolismu homocysteinu. Vitamin C a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke správnému fungování imunitního systému. Generica B-komplex Forte Plus je vhodný pro dospělé a dospívající od 3 let při zvýšených nárocích organismu nebo pro denní doplnění při nedostatku těchto vitamínů.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve sklenici vody a ihned vypijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let věku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje kofein ani umělé stimulanty, barviva a konzervační látky. Obsahuje náhradní sladidlo aspartam a zdroj fenylalaninu a není proto vhodný pro nemocné fenylketonurií.

Co obsahuje?

Jedna šumivá tableta obsahuje Thiamin (vitamin B1) 10,00 mg, Riboflavin (vitamin B2) 10,00 mg, Pyridoxin (vitamin B6) 10,00 mg, Kyselinu pantotenovou (vitamin B5) 35,00 mg, Niacin (vitamin B3) 50,00 mg, Kyselinu listovou (vitamin B9) 1,00 mg, Kyanokobalamin (vitamin B12) 10,00 µg, Biotin (vitamin B7) 0,50 mg, vitamin C 500 mg, zinek 7,50 mg a dále pomocné látky: regulátory kyselosti (kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný), nosič (izomaltóza), aroma maracuja, pomerančové aroma, broskvové aroma, sladidlo (aspartam).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 3,50 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!