Popis produktu

Podrobný popis výrobku Australian Bodycare Femigel 5x5 ml

Australian BodyCare Femigel obsahuje přírodní antiseptický Tea Tree olej  (TTO) v optimální a osvědčené 2,7 % koncentraci. TTO omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporuje přirozené intimní prostředí. Vaginální diskomfort se objevuje velmi často v období menopauzy, ale také v souvislosti se stresem, používáním antibiotik nebo při podráždění v souvislosti s použitím mýdla nebo krému. Pokud se neodstraní, může přerůst ve vážnější problémy. Je proto důležité zajistit správnou vlhkost a hodnotu pH v intimní oblasti s cílem zachovat přirozenou mikroflóru. Femigel poskytuje dlouhotrvající zvlhčení intimní oblasti a doporučuje so ho proto používat při subjektivních potížích jako je pálení, svědění, pocity suchosti vaginální sliznice a další nepříjemné pocity. Je vhodné jej používat rovněž preventivně před a po návštěvě bazénu, sauny nebo fitcentra. Vhodný pro dlouhodobé používání.

Jak ho používat?

Při mírných potížích se doporučuje aplikovat 1 předplněnou tubu gelu 1× za 3 dny, při silnějších obtížích 1 předplněnou tubu gelu 2× denně a pokračovat do ústupu obtíží. každá tubička je určena na 1 použití. Pro trvalé udržení zdravé poševní mikroflóry se doporučuje občasné použití.

Co obsahuje?

aqua, PEG-40 hydrogenated castor oil, Melaleuca Alternifolia leaf oil (2,7%), glycerin, xanthan gum, sodium chloride, 4-Terpineol, sodium caproyl prolinate, methylpropanediol, caprylyl glycol, phenylpropanol, citric acid

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Na co to je?

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!