Sleva 14%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku AULIN 30MG/G GEL 50

Přípravek Aulin gel obsahuje léčivou látku nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky, tzv. nesteroidních antiflogistik.

Jak ho používat?

Aplikujte gel 2–3× denně. Pokud při léčbě poranění nedojde k ústupu obtíží do 7 dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Neaplikujte gel na poraněnou kůži, máte-li řeznou ránu, odřeninu nebo infekční onemocnění kůže. Po nanesení gelu nepřekrývejte ošetřenou kůži vzduchotěsnými nebo vodotěsnými obvazy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při používání gelu Aulin nesmíte ošetřenou kůži vystavovat přímému slunečnímu záření nebo záření v soláriích. Pokud máte astma, potíže s játry, ledvinami nebo srdcem, máte žaludeční vřed nebo poruchu srážení krve, je nutné poradit se o používání přídavku Aulin s lékařem. Přípravek Aulin není určený pro těhotné a kojící ženy. 

Co obsahuje?

Nimesulidum 30 g v 1 g gelu. Dále pomocné látky čištěnou vodu, diethylenglykol monoethylether, glyceromakrogoloktanodekanoát, karbomer, dihydrát dinatrium-edetátu, trolamin, methylparaben (E218) a propylparaben (E216). 

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název AULIN 30MG/G GEL 50G
Kód SÚKL 66045
Farmakoterapeutická skupina Jiná nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva, nimesulid
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!