Popis produktu

Podrobný popis výrobku AROMATICA Sibiřský ženšen-Eleuterokok byl.kap.50ml

Sibiřský ženšen je vhodný pro zvýšení tělesné a duševní kondice, pro dobrou náladu. Podporuje organismus při překonávání únavy a dlouhodobé tělesné zátěži, při rekonvalescenci. Podporuje fyzický výkon a erekci. Kapky jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh kořene byliny přímo ve výrobních prostorách firmy Aromatica . Pečlivá příprava zajišťuje účinnou koncentraci látek, obsažených v eleuterokoku. Díky zvolené formě  přípravku, může organismus tyto látky  dobře využít. Přípravek neobsahuje žádné přídatné látky.

Jak ho používat? 

Dospělí 30 kapek 2-3 x denně po dobu 2 - 4 týdnů. Kapky je možné užívat i v nápoji. Nepřekračujte doporučené dávkování. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že výrobek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. U osob s vysokým krevním tlakem doporučujeme užívat po poradě s lékařem. Skladujte při teplotě 5 - 25 °C

Co obsahuje?

Llihový extrakt z kořene Eleuterococcus senticosus (Eleutorokok ostnitý). Extrakt obsahuje min. 30 obj. % alkoholu a min. 0,3% sušiny extraktu. Doporučená denní dávka obsahuje 11 mg sušiny extraktu.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 274,00 Kč / 100 ml
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!