Popis produktu

Podrobný popis výrobku AROMATICA Kosmín při únavě a námaze očí 25ml

Aromatica Kosmín Při únavě očí je přípravek na lehké emulzní bázi, snadno se roztírá, příjemně chladí a nezanechává mastný film na pokožce. Obsahuje kombinaci rostlinných výtažků, která ošetřuje oční okolí a osvěžuje unavené oči. Světlík lékařský (Euphrasia officinalis) působí protizánětlivě, tlumí otoky, podporuje hojení a prospívá unaveným očím. Měsíček lékařský (Calendula officinalis) podporuje hojení a regeneraci pokožky. Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) má mírný protizánětlivý účinek na kůži, podporuje její přočištění a přispívá k odeznění únavy očí. Panthenol podporuje zvlhčení a regeneraci pokožky, posiluje její pružnost a zdravý vzhled. Gel neobsahuje syntetická barviva ani parfémy.

Jak ho používat?

V případě potřeby naneste tenkou vrstvu gelu na horní víčka a na spodní část očnicového oblouku. Při aplikaci zavřete oči a vyhněte se očním koutkům, aby jste zabránili vniknutí přípravku do oka.

Co obsahuje?

aqua, euphrasia officinalis stem extract, sodium polyacrylate, hydrogenated polydecene, trideceth-6, glycine soja oil, calendula officinalis flower extract, isopropyl myristate, propylene glycol, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, foeniculum vulgare fruit oil, panthenol

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!