Popis produktu

Podrobný popis výrobku Dr.Popov Arniková mast 50ml

Hlavní bylinou Arnikové masti Dr.Popov je arnika horská (Arnica Montana, prha arnika), vhodně doplněná tymiánem obecným. Květy arniky jsou známy svými protizánětlivými a antispetickými účinky. Masťový základ tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo, které se výborně vstřebává do kůže a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc je obohacen o pravý včelí vosk, jenž má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Mast se výborně hodí k jemné masáži.

Použití:

– k jemné masáži dolních končetin např. při svalové únavě, při ošetřování otoků
– k masáži při kloubních potížích, zánětech artritického či artrózního charakteru
– k péči o pokožku – bércové vředy, ranky, záněty
– regeneračně při akné a drobných oděrkách
– ke změkčení zhrublé pokožky, mozolů
– k lepšímu vstřebávání podlitin

Jak ji používat?

Mast nanášejte 2 – 3 × denně v tenké vrstvě na předem omytou a dobře osušenou pokožku tak, aby neucpala póry a jemně ji vtírejte 2 – 3 minuty do kůže. Pokožku omyjte pouze čistou vodou, bez mýdla.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Arniková mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Správná aplikace masti pomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Co obsahuje?

vepřové sádlo (adeps suillus), včelí vosk (cera alba), arnika horská (Arnica Montana flower extract), tymián obecný (Thymus Vulgaris Extract), parfém (směs přírodních silic)

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!