Popis produktu

Podrobný popis výrobku Apotheke Na krevní cukr (Diabetický) čaj 20x1.5g

Doplněk stravy Apotheke čaj Na krevní cukr s borůvkou obsahuje byliny podporující metabolismus sacharidů. Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) podporuje normální trávení a metabolismus sacharidů. Brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus) ovlivňuje metabolismus glukózy (normální hladinu cukru v krvi). Bříza bělokorá (Betula pendula) a kopřiva dvoudomá (urtica dioica) přispívají k normální činnosti močových cest, puškvorec (Acorus calamus) podporuje normální trávení. Čaj Apotheke Na krevní cukr je  pomocný prostředek, o jeho použití informujte svého lékaře!

Jak ho připravit? 

Jeden nálevový saček přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 15 minut vylouhovat. Pro zvýšení účinku čaje 5 minut povařte.
Doporučené množství:  2 – 3 šálky za den. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že z důvodu legislativních požadavků na označování výrobků a nařízení EU, došlo u tohoto přípravku ke změně názvu: Apotheke Diabetický čaj (původní název) → Apotheke Na krevní cukr s borůvkou (nový název). Složení přípravku zůstává stejné.

Co obsahuje?

Jeden nálevový sáček obsahuje kořen Smetanky lékařské (Radix taraxaci) 525 mg, list Borůvky černé (Folium myrtilli) 375 mg, nať kopřivy dvoudomé (Herba urticae) 300 mg, list břízy bělokoré (Folium betulae) 150 mg, kořen puškvorce lékařského (Radix calami) 150 mg.

Důležité informace

Druh přípravku Čaje a rostlinné přípravky
Doplňující informace
Měrná cena 146,67 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!