Popis produktu

Podrobný popis výrobku Alpogel 50ml

Alpogel je regenerační bylinný gelový přípravek se širokým spektrem účinku, jehož aktivní složky se okamžitě vstřebávají a poskytují značnou úlevu při bolestech kloubů a svalů (záda, šíje, bedra, paže, lokty, ruce, nohy, kolena, chodidla) způsobených námahou a únavou při sportu, turistice, stáří nebo např. kancelářskou i běžnou denní rutinou. Obsahuje výtažky z Kaštanu koňského, Arniky, Měsíčku lékařského, Chaluhy bublinaté, Třezalky tečkované, dále tymiánovou a mátovou silici, mentol, kafr a extrakt z léčivých peloidů. Gel vyvolává velmi rychlé osvěžení a pocit uvolnění. Výtažky z obsažených léčivých bylin příznivě působí při zánětlivých procesech, posilují cévní stěny, zabraňují tvorbě otoků a podporují látkovou výměnu. Přírodní silice pomáhají udržovat ideální mikroklima, mentol má chladivý a osvěžující účinek, etanol a kafr pokožku osvěžují a prokrvují. Alpogel lze používat před a po sportovní aktivitě, pro obecný pocit pohody, ale také preventivně. Po nanesení se rychle vstřebá a nezanechává lepkavý pocit.

Jak ho používat?

Používejte dle potřeby, ne více než 4–5× denně. Gel naneste na unavená místa (nohou, rukou, zad apod.) a lehce vmasírujte. Ruce a nohy masírujte od prstů směrem k tělu, na zádech postupujte směrem k páteři. Pro dosažení maximálního účinku naneste gel na postiženou oblast, překryjte potravinářskou fólií (sama se přichytí) a nechte působit dlouhodobě (např. přes noc). Nenanášejte na poškozenou nebo poraněnou kůži nebo přímo na křečové žíly.

Přípravek není určen pro kojence.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při zánětech na potravinářskou folii přiložte ledový zábal a zabalte ručníkem. Gel je možné používat také v kombinaci s elektropřístroji (fototerapie, magnetoterapie, rázová vlna), kde zvyšuje účinnost přístrojů. Nanáší se před a po dokončení aplikace. Vhodné pro elektropřístroje na profesionální i domácí použití. Alpogel nepoužívejte v případě alergie na některou obsaženou složku.

Co obsahuje?

Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum), Prha arnika (Arnika montan), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Kafr přírodní (Camphor), Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum), Mentol přírodní (Menthol), Tymiánová silice (Thymus vulgaris Oil), silice Máty pepré (Mentha piperita Oil), extrakt z léčivých peloidů (Peat extrac

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!