Popis produktu

Podrobný popis výrobku ALFARÉ POR PLV SOL 1X400G

Nestlé Alfaré je hypoalergenní kojenecká mléčná výživa s vysoce rozštěpenou (extenzivně hydrolyzovanou) bílkovinou kravského mléka, bez laktózy, s přídavkem protizánětlivých mastných kyselin, nukleotidů a MCT tuků (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem). Poskytuje především úlevu od příznaků souvisejících s alergií na bílkovinu kravského mléka anebo potravinovou intolerancí, projevující se závažnými průjmy. Specifické složení podporuje toleranci, absorpci a opravu tkání poškozených v důsledku alergií a/ nebo onemocnění. Nestle Alfaré se podává v případě alergie na bílkovinu kravského mléka a dalších potravinových alergií, malabsorpčních syndromech (nesnášenlivost lepku, syndrom krátkého střeva, zotavení po průjmových onemocněních, ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, výživa batolat a kojenců při chemoterapii). Vhodný pro děti od narození, podporuje u nich normální růst a vývoj. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Čtěte pozorně příbalovou informaci!

Nestlé Alfamino je výživově kompletní potravina vhodná jako jediný zdroj výživy pro děti od narození. Neutrální chuť usnadňuje krmení. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jak ho připravit?

Do předem pečlivě vymyté a vyvařené kojenecké lahve nalijte přesné množství převařené vlažné kojenecké vody a přidejte přesný počet zarovnaných odměrek prášku podle věku miminka. Protřepejte lahev, dokud se prášek plně nerozpustí. Dříve než podáte nápoj dítěti, vyzkoušejte jeho teplotu kápnutím na vnitřní stranu zápěstí. Po každém použití nádobu opět dobře uzavřete, aby jste zabránili navlhnutí prášku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při krmení je vždy nutné postupovat podle doporučení lékaře. Připravte vždy jen jednu lahev, kterou okamžitě použijete ke krmení. Nedopité množství neskladujte, ale ihned zlikvidujte. Při krmení miminko vždy držte, nenechávejte ho bez dozoru.

Co obsahuje?

maltodextrin, enzymaticky hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky, rostlinné oleje (palmový, slunečnicový, řepkový, ze semínek černého rybízu), triglyceridy se středně dlouhými řetězci, bramborový škrob, minerální látky (glycerofosforečnan vápenatý, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, fosforečnan draselný, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, chlorid vápenatý, síran manganatý), emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou), vitamíny (C, E, niacin, kyselina pantothenová, B2, A, B6, B1, D3, K1, kyselina listová, B12, biotin), rybí olej, taurin, cholin bitartrát, myo-inositol, nukleotidy (CMP, UMP, AMP, GMP), L-karnitin

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
Měrná cena 922,50 Kč / 1 kg
SÚKL název ALFARÉ POR PLV SOL 1X400G
Kód SÚKL 33153
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!