Popis produktu

Podrobný popis výrobku ALAVIS MSM+Glukosamin sulfát tbl.60

Veterinární přípravek Alavis MSM + Glukosamin sulfát obsahuje osvědčenou kombinaci látky MSM (methylsulfonylmethan) a glukosamin sulfátu, navíc obohacenou o hydrolyzovaný kolagen a vitamin C pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí. Je vhodný zejména při dysplazii kloubu (zejména velká a obří plemena), luxaci a subluxaci pately (spíše malá plemena), částečném poškození (natržení) zkřížených kolenních vazů, zánětech vazů, šlach a svalů, poúrazových a pooperačních stavech, onemocnění páteře, osteoartróze a osteoporóze (řídnutí kostí). Alavis MSM + Glukosamin sulfát při předepsaném užívání působí proti bolesti a zánětu. Přípravek není určen pro člověka!

Vhodný pro: 

  • štěňata a mladé psy pro správný vývoj pohybového aparátu
  • psy každého věku při nemocech kloubů, kostí a svalových úponů a pro jejich prevenci

Jak ho užívat?

Přípravek se doporučuje podávat ideálně 3 měsíce, lze ho však podávat také dlouhodobě až trvale. Tablety zvířeti podávejte denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Zvířata přípravek obvykle přijímají bez problémů.

 Hmotnost psa

  Počáteční dávka (prvních 14 dní)

Udržovací dávka (pokračovací)
 1 – 5 kg ½ tablety ¼ tablety
 5 – 10 kg 1 tableta ½ tablety
 10 – 15 kg 2 tablety 1 tableta
 15 – 25 kg 3 tablety 1,5 tablety
 25 – 45 kg 4 – 5 tablet 2 - 2,5 tablety
 45 a více kg 5 – 6 tablet  2,5 - 3 tablety

 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek můžete podávat současně s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky, pozitivní účinek se tak zvýší.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje glukosamin sulfát 750 mg, MSM (Methylsulfonyl­methan) 500 mg, olej z brutnáku lékařského 25 mg, hydrolyzovaný kolagen 20 mg, komplex zázvoru obecného, kurkumy dlouhé a boswelie 40 mg a dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu, kyselinu stearovou, síťovanou celulózu, stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Důležité informace

Druh přípravku Veterina
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!