Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku ALAVIS Kloubní výživa tbl.90

Veterinární přípravek Alavis Kloubní výživa obsahuje potřebné množství koncentrovaného glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu, které tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a kloubní synoviální tekutiny. Jejich úbytek se projeví ve zhoršení funkce kloubu a v urychlení rozvoje artrotických změn. Po užití tablety se tyto látky snadno vstřebávají a vestavují do poškozené chrupavky. Jejich dostatečný přísun pak zabezpečuje dlouhodobě správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Tablety neobsahujíe žádná přídavná barviva ani konzervační látky. Přípravek není určen pro člověka!

Vhodný pro: psy velkých a obřích plemen jako prevence a doplnění léčby chorob pohybového aparátu, zejména osteoartrózy

Jak ho užívat?

Přípravek se doporučuje podávat ideálně 3 měsíce, následuje 1 – 3 měsíce pauza a poté se kúra znovu zopakuje. Tablety zvířeti podávejte denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Zvířata přípravek obvykle přijímají bez problémů.

 Hmotnost psa

  Počáteční dávka (prvních 14 dní)

Udržovací dávka (pokračovací)
 1 – 5 kg 1 tableta ½ tablety
 5 – 10 kg 1,5 tablety ¾ tablety
 10 – 25 kg 2,5 tablety 1 tableta
 25 – 45 kg 3 – 3,5 tablety 1,5 tablety
 45 a více kg 3,5 – 4,5 tablety 2 - 2,5 tablety

 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek můžete podávat současně s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky, pozitivní účinek se tak zvýší. Při kloubních obtížích je vhodné Alavis Kloubní výživu podávat společně s přípravkem Alavis Single.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 400 mg a dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu, dihydrogen fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, methylhydroxy­propylcelulosu.

Důležité informace

Druh přípravku Veterina
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!