Popis produktu

Podrobný popis výrobku ALAVIS Calming 45g (cca 30tbl.) a.u.v.

Veterinární přípravek Alavis Calming pomáhá díky čistě přírodnímu složení zklidnit, aniž by měl vliv na osobnost nebo aktivitu zvířete. Obsahuje Thiamin (vitamin B 1), patentovaný komplex kolostra C3™ izolovaný z mléčných bílkovin a aminokyselinu L-Theanin. Alavis Calming je vhodné podávat  kočkám a psům malých plemen, které vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí, zejména při ohňostrojích a bouřkách, při změnách prostředí, při návštěvách veterináře, při stěhování nebo cestování, při větších návštěvách nebo oslavách, při stresu z osamocení a nudy. Přípravek není určen pro člověka!

Jak ho podávat?

Psům a kočkám do 10 kg hmotnosti se podává 1 měkká žvýkací tableta denně. V období zvýšeného stresu je bezpečné dle potřeby uvedenou dávku 2 – 3× zvýšit. Přípravek se doporučuje podávat ½ – 1 hodinu před předpokládaným stresem. Tablety mají příchuť kuřecích jater a zvířata je přijímají jako pamlsek. Tablety podávejte denně či podle potřeby dle doporučeného dávkování.

Dále by Vás mohlo zajímat, že délka užívání přípravku není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje thiamin 67 mg, C3™ (komplex kolostra) 11 mg, L-Theanin 10,5 mg

a dále pomocné látky: pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselinu citrónovou, glycerin, přírodní smíšené tokoferoly (vitamin E), kyselinu propionovou, patentovanou směs (maltodextrin, alginát sodný a síran vápenatý, extrakt rozmarýnu, oxid křemičitý, sójový lecitin, rostlinný olej)

Důležité informace

Druh přípravku Veterina
Doplňující informace
Měrná cena 631,11 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!