Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Akura-váleček masážní univ.11cm s držadly

Akupresurní rehabilitační, relaxační a masážní váleček Akura Univerzální je vyroben z plastu a pryže, po stranách je opatřen pevnými držadly. Váleček umožňuje provádět automasáž těch částí těla, které vyžadují zvýšené prokrvení z důvodů jednostranné námahy nebo po úrazu při rehabilitačních cvičeních. Vhodný pro sportovce i pro každého člena rodiny pro udržení tělesné kondice. Délka válečku 10 cm, průměr válečku 50 mm. Katalogové číslo: 001.

Jak ho používat?

Nejprve proveďte masáž rukou - začněte špičkami prstů, tlakem na hroty válečku postupně přecházejte na celou dlaň (váleček mačkejte). Poté proveďte masáž celého těla - pomalými pohyby a přiměřeným tlakem masírujte svalstvo. Můžete se zaměřit na aktivní body, kde máte zdravotní potíže. Celý postup můžete několikrát opakovat. Pokud na některá místa na těle nedosáhnete, požádejte o pomoc partnera. Před prvním použitím omyjte váleček teplou vodou s přídavkem saponátu.

Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, v místech křečových žil a poškozené pokožky a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů. Akupresura se rovněž nesmí provádět u těhotných žen. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let z důvodů rizika spolknutí malých částí.

Důležité informace

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!