Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Akura-rohož masážní 24x34 11

Akupresurní masážní rohož Akura je vyrobena z pryže a opatřena hroty. Výstupky na rohožce působí na aktivní body a reflexní zóny nohou nebo jiných částí těla. Podrážděním uvedených míst se stimuluje krevní oběh, zlepšuje se metabolismus a oběhový systém, zmírňují se kloubní potíže, zmenšují se subjektivní těžkosti a dochází k celkovému uvolnění. Rohož Akura v podstatě nahrazuje kdysi běžné chození na boso po nerovném terénu. Katalogové číslo 11.

Jak ji používat?

Rohož se doporučuje používat do koupelen, sprchových koutů, k bazénům a do rehabilitačních středisek. Doba šlapání nebo chození po rohoži by měla být 5 - 10 minut, nejlépe při ranním a večerním mytí. Například při sprchování je vhodné přešlapovat po rohožce a střídat teplou a studenou vodu. Doporučuje se při celkové únavě. Výrobek můžete očistit hadříkem namočeným ve vlažné vodě, nepoužívejte rozpouštědla a žádné agresivní prostředky.

Masáž se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, při onemocnění kůže a křečových žilách a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů. Masáž se rovněž nesmí provádět u těhotných žen. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let z důvodů rizika spolknutí malých částí.

Důležité informace

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!