Popis produktu

Podrobný popis výrobku Akura-kulička masážní "Žmoulík" (guma) 044

Akupresurní rehabilitační, relaxační a masážní míček Akura Žmoulík je vyroben z pryže. Umožňuje provádět především masáž rukou, nohou a automasáž těch částí těla, které vyžadují zvýšené prokrvení z důvodů jednostranné námahy nebo po úrazu při rehabilitačních cvičeních. Je vhodným pomocníkem při rehabilitaci po úrazech, mozkových příhodách, ale také pro studenty, sportovce a starší lidi. Při masáži dochází k svalové relaxaci, příjemnému pocitu a celkové regeneraci organismu. Katalogové číslo 044.

Jak ho používat?

Míček uchopte do dlaně obou rukou a masírujte mačkáním. Začnětete od konečků prstů, postupně přecházejte na celou dlaň. Masáž provádějte několikrát denně, po dobu 5 - 10 minut. Po masáži se dostavuje pocit jemného uvolnění, které je známkou správně zasažených aktivních bodů. Žmoulík můžete použít na celé tělo i na lokální bolestivá místa. Před prvním použitím míček omyjte teplou vodou s přídavkem saponátu.

Akupresura se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, v místech křečových žil a poškozené pokožky a u stavu těžkého onemocnění vnitřních orgánů. Akupresura se rovněž nesmí provádět u těhotných žen. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let z důvodů rizika spolknutí malých částí.

Důležité informace

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!