Ušetříte 43 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku ADVANCE BrainActive cps.60

Doplněk stravy Advance BrainActive obsahuje komplex přírodních látek, jejichž účinky se vzájemně sčítají a doplňují. Guarana, Ženšen, Kofein, Taurin, Ginkgo biloba, Cordyceps, Schizandra, Rhodiola, Bacopa, Eleuterokok, DMAE, vitaminy B5 a B6 podporují paměť, schopnost učení (kognitivní schopnost), soustředění, přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporují duševní výkonnost a odolnost organismu vůči stresu.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 kapsli 1 - 2× denně, nejlépe před jídlem nebo společně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek neužívejte před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje kofein (72mg/kapsle) a není proto vhodný pro děti a těhotné ženy. Neobsahuje lepek.

Co obsahuje?

extrakt z Bakopy, extrakt guarany (Paulinia cupana, obsah kofeinu 22%), extrakt z ginkgo biloby, extrakt eleuterokok, kofein, taurin, extrakt schizandra chinensis, extrakt Rhodiola rosea, extrakt ženšenu (Panax ginseng), extrakt z Cordyceps sinensis, deanol bitartrát (obsah DMAE 40%), vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), vitamin B6 (pyridoxin HCl), želatinu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 5,58 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!