Popis produktu

Podrobný popis výrobku ADDITIVA VITAMIN C BLUTORANGE 1000MG TBL EFF 20

Přípravek Additiva Vitamin C Blutorange je určený především k léčbě a pro předcházení nedostatku vitaminu C v těle. Užívá se zejména k léčbě infekcí horních cest dýchacích, při chřipkových a jiných infekcích, zvláště na začátku nemoci. Užívání přípravku je dále vhodné pro děti od 3 let, mladistvé a starší osoby, sportovce, kuřáky, těhotné a kojící ženy, ale také při zvýšené fyzické a duševní zátěži a v období rekonvalescence. Rozpuštěním tablety ve sklenici vody získáte chutný nápoj s příchutí červeného pomeranče. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 šumivou tabletu denně, děti od 3 let mohou užívat 1/2 šumivé tablety denně. Tabletu rozpusťte v 1/2 sklenice vody nebo ovocné šťávy a vypijte. Užívejte po dobu 7-14 dní.

Additiva Vitamin C mohou užívat těhotné a kojící ženy a diabetici.
Přípravek není vhodný pro děti do 3 let věku. Dlouhodobě a ve vysokých dávkách přípravek nesmí užívat pacienti se zvýšenou hladinou železa v krvi a nemocní se sklonem k tvorbě ledvinových kamenů.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Additiva Vitamin C je dále určen při dietě s vysokým obsahem bílkovin a tuků při zvýšené hladině cholesterolu (hypercholesterolémie), jaterních nemocech s městnáním žluči (cholestáza), při zdlouhavém hojení ran a zlomenin, při proleženinách, problémech s křečovými žilami a při otravách některými chemickými látkami (nitrosamidy, anilidy, anilinové barvy).

Co obsahuje?

Jedna šumivá tableta obsahuje 1000mg acidum ascorbicum.
Pomocné látky: kyselinu citronovou, hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, pomerančové aroma, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, povidon 25, dihydrát sodné soli sacharinu, oranžovou žluť, azorubin, indigokarmín

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název ADDITIVA VITAMIN C BLUTORANGE 1000MG TBL EFF 20
Kód SÚKL 67459
Farmakoterapeutická skupina Vitaminy
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!