Popis produktu

Podrobný popis výrobku Additiva multivitamin tbl.eff.20 pomeranč

Doplněk stravy Additiva Multivitamin je multivitaminová směs 10 navzájem se doplňujících vitaminů. Vitamin C podporuje správnou činnost imunitního systému a to i v průběhu fyzické zátěže a po ní, chrání buňky před oxidačním stresem a podporuje tvorbu kolagenu. Vitamíny skupiny B jsou důležité pro přeměnu živin a získávání energie z nich, podporují správnou činnost nervového systému a přispívají k normální psychické činnosti. Kyselina pantothenová přispívá k normální duševní činnosti. Vitamin E působí antioxidačně a zajišťuje tak ochranu buněk před působením volných kyslíkových radikálů. Additiva Multivitamin jsou vhodným doplňkem běžné stravy při zvýšených požadavcích organismu na potřebu vitaminů, např. při zvýšené fyzické i psychické zátěži nebo v zimním období, kdy bývá přísun přirozeně se vyskytujících vitamínů nižší.

Jak je užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 šumivou tabletu denně. Děti od 3 let mohou užívat ½ šumivé tablety 1× denně. Tabletu rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Není určeno pro děti do 3 let věku.

Dále ba Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje zdroj fenylalaninu a je proto nevhodný pro nemocné fenylketonurií.

Co obsahuje?

Jedna šumivá tableta obsahuje vitamin C 160 mg, niacin 32 mg, kyselinu pantothenovou 12 mg, vitamin E 24 mg, vitamin B2 2,8 mg, vitamin B6 2,8 mg, vitamin B1 2,2 mg, kyselinu listovou 400 µg, biotin 100 µg, vitamin B12 5,0 µg, .

vitamíny v množství 200% RHP*

*RHP = referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 6,70 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!