Popis produktu

Podrobný popis výrobku Additiva multivit.+minerál tbl.eff.20 mango

Doplněk stravy Additiva Multivitamin + Mineral je multivitaminová směs 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacená o 3 základní potřebné minerály. Vitamin C podporuje správnou činnost imunitního systému a to i v průběhu fyzické zátěže a po ní, chrání buňky před oxidačním stresem a podporuje tvorbu kolagenu. Vitamíny skupiny B jsou důležité pro přeměnu živin a získávání energie z nich, podporují správnou činnost nervového systému a přispívají k normální psychické činnosti. Kyselina pantothenová přispívá k normální duševní činnosti. Vitamin E působí antioxidačně a zajišťuje tak ochranu buněk před působením volných kyslíkových radikálů. Vápník a hořčík jsou důležité pro udržení zdravých kostí a zubů a správnou činnost svalů. Additiva Multivitamin + Mineral jsou vhodným doplňkem běžné stravy při zvýšených požadavcích organismu na potřebu vitaminů a minerálů, např. při zvýšené fyzické i psychické zátěži nebo v zimním období, kdy bývá přísun přirozeně se vyskytujících vitamínů nižší.

Jak je užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 šumivou tabletu denně. Děti od 3 let mohou užívat ½ šumivé tablety 1× denně. Tabletu rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno pro děti do 3 let věku.

Dále ba Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje zdroj fenylalaninu a je proto nevhodný pro nemocné fenylketonurií.

Co obsahuje?

Jedna šumivá tableta obsahuje vitamin C 160 mg, niacin 32 mg, kyselinu pantothenovou 12 mg, vitamin E 24 mg, vitamin B2 2,8 mg, vitamin B6 2,8 mg, vitamin B1 2,2 mg, kyselinu listovou 400 µg, biotin 100 µg, vitamin B12 5,0 µg, vápník 120 mg, fosfor 105 mg, hořčík 56,5 mg.

vitamíny v množství 200% RHP* a minerály v množství 15% RHP*

*RHP = referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 7,50 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!