Popis produktu

Podrobný popis výrobku ACYLPYRIN + C 320MG/200MG TBL EFF 12

Co obsahuje? 

Jedna šumivá tableta obsahuje Acidum acetylsalicylicum 320 mg, Acidum ascorbicum 200 mg a dále pomocné látky: kyselinu citronovou, hydrogenuhličitan sodný, laktosu, draselnou sůl acesulfamu, kyselinu fumarovou.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název ACYLPYRIN + C 320MG/200MG TBL EFF 12
Kód SÚKL 84255
Farmakoterapeutická skupina Analgetika a antipyretika
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!