Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Acutil cps.60

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně. Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba. Neobsahuje lepek, sacharózu, mléčné a pšeničné složky, kvasnice a umělá barviva.

Jak ho užívat?

Užívejte 1-2 kapsle denně během jídla nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud přípravek užíváte popré, užívejte 2 kapsle denně po dobu 12 týdnů. Pro dosažení maximálního efektu se doporučuje užívat přípravek dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno pro děti. Diabetici, těhotné a kojící ženy a pacienti užívající léky ovlivňující srážlivost krve by se měli o vhodnosti užívání přípravku nejprve poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pro zajištění nejvyšší kvality Acutilu jsou jako zdroj rybího oleje využívány pouze divoce žijící ryby, ne ryby chované na farmách. Rybí olej je pečlivě čištěn, nepoužívá se olej z jater.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje: rybí olej 500 mg, omega-3 mastné kyseliny 350 mg, DHA-Kyselina dokosahexaenová 250 mg, EPA-Kyselina eikosapentaenová 40 mg, extrakt z Ginkgo biloba 60 mg, fosfatidylserin 15 mg, vitamín E (d-alfa-tokoferol) 5 mg, kyselina listová (folát) 250 μg, vitamín B12 5 μg
Pomocné látky: želatina, glycerol, glyceryl monostearát (stabilizátor), sorbitol, oxid železitý červený (barvivo), oxid železitý žlutý (barvivo)

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 6,65 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!