Popis produktu

Podrobný popis výrobku Activemilk 400g

Nápoj Active je ideální jako chutný a snadný způsob doplnění potřebných vitamínů, vápníku a minerálních látek do organismu. Díky nepřítomnosti lepku a laktózy je vhodný zejména pro celiaky a pacienty s alergií na laktózu, jistě však zachutná i zájemcům o zdravou výživu. ACTIVE nápoj je vhodný k přípravě různých teplých i studených nápojů, výborně chutná také s corn flakes nebo müsli. Přidáním kakaa vytvoříte oblíbený nápoj. Rozmixováním čerstvého ovoce do připraveného Active nápoje připravíte osvěžující ovocné koktejly. Příprava nápoje je snadná a rychlá, pouze za pomoci teplé vody. Z jednoho balení výrobku 400g připravíte až 3,5 l nápoje.

Jak ho užívat?

30g prášku (2 polévkové nebo 6 kávových lžiček) zalijte 250ml horké vody (60-90 °C) a dobře rozmíchejte. Nápoj lze připravit také za studena, nejlépe pomocí mixéru.
Po každém použití balení opět pečlivě uzavřete, aby směs neztvrdla.

Dále by Vás mohlo zajímat, že součástí zdravého životního stylu každého člověka je nejen racionální stravování, ale také pravidelný pohyb. V rámci vlastní fyzické aktivity doporučujeme popíjet nápoj ACTIVE před zahájením i v průběhu cvičení jako doplněk pitného režimu.

Upozornění:

Neobsahuje lepek a laktózu.

Co obsahuje?

L-carnitin, vlákninu, vitamíny, minerály

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 187,50 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!