Popis produktu

Podrobný popis výrobku ActiLac tob.30

Doplněk stravy Actilac obsahuje kombinaci 8 kmenů laktobacilů a bifidobakterií v celkovém množství minimálně 1×109 CFU (počet živých kolonií), doplněných o rozpustnou vlákninu inulin. Laktobacily a bifidobakterie jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry. Její složení může být narušeno např. vlivem užívání antibiotik, ale také změnou složení stravy, změnou prostředí apod. ActiLac je vhodné užívat také jako podpůrný prostředek v rámci užívání antibiotik a po jeho ukončení.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tobolku 1 - 2× denně při jídle. Tobolky polkněte v celku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Co obsahuje?

Jedna tobolka obsahuje kmeny bakterií: Bifidobacterium lactis biotyp A, Bifidobacterium lactis biotyp B, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Lactococcus Lactis. Dále pomocné látky: kukuřičný škrob, maltodextrin, inulin, chlorid draselný, síran hořečnatý, fruktózový oligosacharid, amylasu, vanilkový prášek (látka zvýrazňující chuť a vůni), síran manganatý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 8,83 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!